Tomasz Zakrzewski

Profesjonalny trener z ponad 20 letnim stażem, wielokrotny zdobywca tytułu mistrza Polski w Trójboju Siłowym. Specjalista od wyciskania leżąc. Jego rekord w wyciskaniu na ławce to 250 kg RAW. Obecnie jego pasją jest kulturystyka.

Daniel Domaradzki

Specjalista od diet tłuszczowych i treningów siłowych. Posiada międzynarodowe uprawnienia jako Instruktor Dietetyki i Suplementacji oraz Instruktor Kulturystyki oficjalnie zarejestrowane w Rejestrze Instruktorów i Trenerów Sportu pod adresem: http://www.polskafederacjasportu.pl/daniel-domaradzki-13597/


Sebastian Kot

Zdobywca tytułu v-ce mistrza świata w trójboju siłowym i mistrza świata Strength Wars, specjalista od analizy techniki i oceny balansu strukturalnego, zawodnik z ponad 15 letnim stażem i mgr. wychowania fizycznego, absolwent AWF.

Grzegorz Wałga

Jeden z najlepszych wyciskaczy w Polsce, ma na swoim końcie rekord świata i niejeden rekord Europy. Prowadzi treningi personalne na terenie Śląska.

Andrzej "Wodyn" Roszkowski

Instruktor trójboju PICP Level 5 z 30 letnim stażem. Zdobywca tytułu mistrza świata w Trójboju Siłowym federacji WPC.

Seweryn Rzepecki

Wielokrotny mistrz Polski juniorów w trójbóju siłowym. Jego specjalnością są martwe ciągi.

Katarzyna Jankowiak

Vice mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym. Trener personalny ze szczególnym uwzględnieniem damskiej sylwetki.

Sebastian Turowski

Absolwent Fizjoterapii na Pomorskim Uniwersystecie Medycznym , czynny trójboista , specjalista od optymalizacji układu dźwigni, wicemistrz Polski juniorów federacji WPC oraz rekordzista świata juniorów federacji WPC.

Patryk Palicki

Kulturystyka od kilkunastu lat jest jego największą pasją, dlatego wciąż bierze udział w dodatkowych szkoleniach i targach na terenie całego kraju a także poza nim . Na bieżąco śledzi najnowsze doniesienia ze świata dietetyki i sportu.

Paweł Marcinkowski

Licencjonowany instruktor kulturystyki i dietetyk sportowy, absolwent Polskiej Akademii Sportu o uprawnieniach międzynarodowych.

Jakub Suchenek

Instruktor trójboju siłowego. Specjalista od rozpisywania diet wysokotłuszczowych pod kątem maksymalizowania wyników sportowych.

Piotr Kałużny

Student Akademii Wychowanie Fizycznego we Wrocławiu, uczestnik wielu szkoleń i kursów organizowanych przez Akademię KFD oraz Strength Coach Certification, co można potwierdzić pod linkiem http://akademia.kfd.pl/kursanci/108,piotr-ka_u_ny-wroc_aw.html

Damian Adamczyk

Entuzjasta sportów siłowych. Ukończył kurs na Instruktora trójboju siłowego pierwszego i drugiego poziomu w Akademii KFD.

Roman Smorz

Trener oraz zawodnik Trójboju Siłowego od 2015 roku. Medalista Mistrzostw Śląska oraz Polski w Trójboju Siłowym. Ukończył kurs na Trenera Personalnego oraz Instruktora Trójboju w Akademii KFD.

Szczepan Widera

Absolwent wychowania fizycznego, instruktor Judo, kyokushin, trener personalny. Zawodnik trójboju siłowego medalista PP, AMP w TS.

Martin Vermaak

Wielokrotny medalista, trójboista z Południowej Afryki.

Olga Plucińska

mgr fizjoterapii, terapeuta manualny, terapeuta FDM, Cyriax et cetera. Specjalizuje się w terapii bólu przewlekłego i ostrego, urazach sportowych oraz terapii blizny. Współpracuje z osobami uprawiającymi zarówno sporty walki jak i siłowe oraz sylwetkowe.