Regulamin

 1. Marka TucznikTV jest właśnością spółki Scalable Engineering Limited zarejestrowanej pod adresem:

  NO.5, 17/F Bonham Trade Centre
  50 Bonham Strand
  Sheung Wan
  Hong Kong
  Tel: +48 533 905 960
  Email: ceo@scalable.engineering

 2. Wykupując dietę, konsultację lub plan treningowy klient oświadcza, że nie ma żadnych przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń siłowych ani stosowania reżimu dietetycznego dla prawdziwych tuczników.
 3. W przypadku jakichkolwiek nietolerancji pokarmowych lub przeciwskazań do stosowania diety (celiakii, nietolerancji glutenu, laktozy, cukrzycy, insulinooporności itp.) należy o tym powiadomić nasz zespół przed rozpoczęciem współpracy.
 4. Zespół TucznikTV jak i spółka Scalable Engineering Limited nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowaną ingerencję w trening i plan żywieniowy (podjadanie, zamiana produktów bądź ćwiczen w treningu) ponieważ mogą one zaważyć na skuteczności diety lub planu treningowego.
 5. Wskazówki otrzymane przez zespół TucznikTV mają charakter czysto informacyjny, za których stosowanie odpowiedzialność ponosi wyłącznie usługobiorca.
 6. W przypadku braku skuteczności planu żywieniowego lub treningowego usługobiorca ma prawo do reklamacji - w tym wypadku należy niezwłocznie powiadomić nasz zespół, a wprowadzimy niezbędne poprawki za porozumieniem stron.
 7. Z weganami, crossfitowcami i innymi zwierzętami nie współpracujemy.
 8. Nie odpisujemy na ZJEBANE pytania. Jeśli narzekasz, że nie masz kiedy zjeść posiłku przedtreningowego czy lunchu, bo jesteś w pracy lub nie wyrobisz 8 godzin snu w ciągu doby, bo musisz wcześnie wstać to albo zmień pracę albo zostaw ten sport, bo nie jest dla Ciebie.